Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit de mentenanta, nr. catalog A65201131, 1 bucata si Rulment motor, 2 bucati (prima postare in SEAP

Număr anunț
DA29107611
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.678.012 RON
Data publicării
26.10.2021 00:00
Data finalizării
29.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.678.012 RON