Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALCULATOR INTEL CORE I3 CU TASTATURA SI MOUSE

Număr anunț
DA29137495
Autoritate contractantă
COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.628.046 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
30.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.628.046 RON