Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de montare de acoperitoare de podea si de pereti si lucrari de reparatii

Număr anunț
DA29133181
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU (CUI 23025934)
Cod CPV
45432000-4 · Lucrari de montare de acoperitoare de podea si de pereti si lucrari de tapetare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.748.620 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
30.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.748.620 RON