Atribuită Cumpărare directă

Diverse articole pentru zugrăvit

Număr anunț
DA35776779
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
363,58 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,58 RON