Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser HP LaserJet Pro M15a, A4, 18ppm, cartus toner CF244A

Număr anunț
DA29140105
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SINTEU (CUI 19107874)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON