Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Carucior marfa manevrabil in 2 pozitii, otel, Pliabil 2-in-1 , 4 Roti

Număr anunț
DA29140632
Autoritate contractantă
Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii (CUI 43516588)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.079.081 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.079.081 RON