Ofertă acceptată Cumpărare directă

Noul Cod fiscal si Normele metodologice de aplicare. Actualizat la 9. 03. 2021

Număr anunț
DA29138783
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.969.740 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.969.740 RON