Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Execuție lucrări de construcții aferente proiectului „Rest de executat - Amenajare clădire cabinete medicale comuna Poienarii de Muscel, jud. Argeș”
- Număr anunț
- SCN1005296
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII DE MUSCEL (CUI 4122515)
- Furnizor / câștigător
- ROLOPLAST TEHNOCONSTRUCT SRL (CUI 16360170)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 760.637 RON
- Valoare atribuită
- 757.923,80 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 11:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1002669
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012098
Documente
Documentația de atribuire
- Amplasament.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012098.pdf
- Proiect tehnic - Partea III.pdf.p7s
- Proiect tehnic - Partea II.pdf.p7s
- Proiect tehnic - Partea I.pdf.p7s
- Sectiunea_1_Fisa_de_date - coperta Poienarii de Muscel.pdf.p7s
- Sectiunea_2_Caiet de sarcini - coperta Poienarii de Muscel.pdf.p7s
- Sectiunea_3_Formulare - Poienarii de Muscel.pdf.p7s
- Sectiunea_4_Contract -Poienarii de Muscel.pdf.p7s
- Studiul geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROLOPLAST TEHNOCONSTRUCT SRL CUI RO 16360170
Valoare atribuită
757.923,80 RON
din 760.637 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 2.713,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.