Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sony A6000 Aparat Foto Mirrorless, acumulator original si SanDisk SD Ultra Card de Memorie 128GB SDX

Număr anunț
DA29133998
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64 RON
Valoare atribuită
14.080.808 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.080.808 RON

din 64 RON estimat