Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Proiectare, executie de lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru realizarea obiectivului de investitii publice „Reabilitare rețea de alimentare cu apă în satele Găleșești, Strâmbeni, Suseni, Cerșani, în comuna Suseni, județul Argeș”

Număr anunț
SCN1005109
Autoritate contractantă
Comuna Suseni (CUI 4469523)
Furnizor / câștigător
ACVAFOR PROIECT SRL (CUI 14240798)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.568.496,40 RON
Valoare atribuită
2.562.579,71 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
21.06.2018 11:14
Anunț de atribuire
SCNA1003924
Termen limită
16.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1008784

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ACVAFOR PROIECT SRL CUI RO 14240798
Asociați 2
SEGA PROIECT 2008 SRL CUI RO 23711606
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
PROINSTAL PIPE SRL CUI RO 11433360
Asociați 1
ANDERSSEN SRL CUI RO34247855
Terți susținători 1

Valoare atribuită

2.562.579,71 RON

din 2.568.496,40 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 5.916,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.