Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antivirus Kaspersky Internet Security - 16 PC - 12 luni - Licenta Electronica

Număr anunț
DA29139185
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.591.746 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.591.746 RON