Atribuită Cumpărare directă

Achizitia ingrașământ complex NPK 15-15-15 50 kg

Număr anunț
DA35772692
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
454,14 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,14 RON