Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOCANC bocanci DE PROTECTIE CU BOMBEU METALIC SI LAMELA ANTIPERFORATIE METALICA NEW BARLETTA S3 SRC

Număr anunț
DA29130946
Autoritate contractantă
Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON