Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu privind percepția în rândul cetățenilor și al personalului privind aspecte legate de corupție

Număr anunț
DA29136995
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Cod CPV
79320000-3 · Servicii de sondaje de opinie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.703.426 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.703.426 RON