Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,2% sub estimat
Servicii de proiectare, verificare proiect și asistență tehnică din partea proiectantului pentru implementarea proiectului ,,Construire și dotare atelier școală și spații tehnologice în localitatea Luncavița, județul Tulcea“
- Număr anunț
- SCN1005277
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON 36,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 10:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1002758
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012143
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- CU + AVIZE ATELIER .pdf.p7s
- FisaDate_DF1012143.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract.doc.p7s
- partea scrisa SF ATELIER.pdf.p7s
- parte desenata.zip.p7s
- STUDIU GEO ATELIER.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
30.000 RON
din 47.000 RON estimat
36,2%
Adjudecat la 63,8% din estimat · economie 17.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.