Ofertă acceptată Cumpărare directă

Control medical anual

Număr anunț
DA29137756
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHEORGHE CRACIUN (CUI 29413056)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.048.992 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
01.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.048.992 RON