Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
Servicii de proiectare si Executie lucrari pentru obiectivul de investitie <<Modernizare si extindere dispensar medical in localitatea Foltesti, comuna Foltesti, judetul Galati>>
- Număr anunț
- SCN1005267
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
- Furnizor / câștigător
- PM CONSTRUCT 2007 SRL (CUI 21528000)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.035.926,56 RON
- Valoare atribuită
- 995.300,47 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 10:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1006615
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001745
Documente
Documentația de atribuire
- Audit_Dispensar Foltesti.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- Expertiza tehnica dispensar Foltesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001745.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Geo_MODERNIZARE SI EXTINDERE DISPENSAR MEDICAL IN LOCALITATEA FOLTESTI, COMUNA FOLTESTI, JUDETUL GALATI.pdf.p7s
- memoriu DALI dispensar Foltesti.pdf.p7s
- Planse DALI.pdf.p7s
- Topo_MODERNIZARE SI EXTINDERE DISPENSAR MEDICAL IN LOCALITATEA FOLTESTI, COMUNA FOLTESTI, JUDETUL GALATI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
PM CONSTRUCT 2007 SRL CUI 21528000
Asociați 1
OPTIMAL PROJECT SRL CUI 24931723
Terți susținători 1
LEMACONS SRL CUI RO26287387
Valoare atribuită
995.300,47 RON
din 1.035.926,56 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 40.626,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.