Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
CONSTRUIRE SI DOTARE SEDIU PRIMARIE LOCALITATEA CRISAN,COMUNA CRISAN,JUDETUL TULCEA
- Număr anunț
- SCN1005265
- Autoritate contractantă
- Comuna Crisan (Primaria Comunei Crisan, jud.Tulcea) (CUI 4508860)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.355 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 09:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1002036
- Termen limită
- 04.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011910
Documente
Documentația de atribuire
- 6.Formulare PT .doc.p7s
- 6.Model contract PT. sediu primarie doc.doc.p7s
- FisaDate_DF1011910.pdf
- PLANSE SEMNATE SED PRIMARIE.zip
- SF sediu primarie Crisan PARTEA a-II-a 2 (1).pdf.p7s
- SF SEDIU PRIMARIE CRISAN PARTEA I .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
66.355 RON
din 67.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 645 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.