Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,7% sub estimat
Executie lucrari in cadrul proiectului Modernizare si reabilitare trama stradala in intravilanul localitatii Ceamurlia de Sus, Comuna Baia, judetul Tulcea
- Număr anunț
- SCN1005086
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAIA (PRIMARIA COMUNEI BAIA) (CUI 4794109)
- Furnizor / câștigător
- TIB - CONS SRL (CUI 12111983)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.523.045,31 RON
- Valoare atribuită
- 7.097.224,02 RON 5,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 09:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1008877
- Termen limită
- 11.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009309
Documente
Documentația de atribuire
- 01 plan de ansamblu.rar.p7s
- 02 planuri de situatie.rar.p7s
- 03 profile lonfitudinale.rar.p7s
- 04 profile transversale tip.rar.p7s
- 05 detalii.rar.p7s
- 06 profile transversale.rar.p7s
- 3.Model contract lucrari strazi Ceamurlia.doc.p7s
- 5.Formulare lucrari strazi Ceamurlia rev.doc.p7s
- FisaDate_DF1009309.pdf
- parte scrisa.rar.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TIB - CONS SRL CUI RO12111983
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Subcontractanți 1
DISAN EXPERT SRL CUI RO15469553
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OYL COMPANY HOLDING AG SRL CUI RO 18741783
Valoare atribuită
7.097.224,02 RON
din 7.523.045,31 RON estimat
5,7%
Adjudecat la 94,3% din estimat · economie 425.821,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.