Atribuită Cumpărare directă

Servicii de comportare in timp a constructiilor

Număr anunț
DA35741887
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
ZAHARIA SI ASOCIATII CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42355203)
Cod CPV
71315300-2 · Servicii de examinare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
265.000 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265.000 RON