Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Dispozitiv pentru măsurarea conductivității termice în regim tranzitoriu – proiect EFECON
- Număr anunț
- CN1003521
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.873,95 RON
- Valoare atribuită
- 24.857 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.08.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1007170
- Termen limită
- 27.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 164-374024
- Documentație de atribuire
- DF1020564
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini efecon.pdf.p7s
- Efecon Formulare.doc.p7s
- efecon Model contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1020564.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
24.857 RON
din 24.873,95 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 16,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.