Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat
LUCRĂRI DE MENTENANȚĂ CONSTRUCȚII TIP LC – Lucrări de decolmatare S.H. Curtea de Argeș
- Număr anunț
- CN1023137
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224.173,17 RON
- Valoare atribuită
- 177.053,73 RON 21,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2020 11:22
- Anunț de atribuire
- CAN1045241
- Termen limită
- 31.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090101
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HIDRO CONSTRUCŢIA ARGEŞ S.A. CUI RO 18436879
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HIDRO INDUSTRIAL CUI RO40089911
Terți susținători 1
OLD & NEW CONSTRUCT SRL CUI 32240508
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
N POWER SERVICES S.R.L. CUI RO 15535711
Terți susținători 1
MLM MARMEN SPED SRL CUI RO35626563
Valoare atribuită
177.053,73 RON
din 224.173,17 RON estimat
21,0%
Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 47.119,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.