Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,8% sub estimat
Servicii de comunicatii linie(link) VPN principala, conectivitate Layer 2 pentru replicare si acces internet fix garantat
- Număr anunț
- CN1020446
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.490.000 RON
- Valoare atribuită
- 613.198,08 RON 58,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2020 09:53
- Anunț de atribuire
- CAN1038802
- Termen limită
- 18.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1081890
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1_VPN.semnat.pdf
- ANEXA 2_VPN.semnat.pdf
- ANEXA 3_VPN.semnat.pdf
- Caiet de sarcini_VPN.semnat.pdf
- Contract servicii_VPN.semnat.pdf
- FisaDate_DF1081890.pdf
- Formulare VPN.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
613.198,08 RON
din 1.490.000 RON estimat
58,8%
Adjudecat la 41,2% din estimat · economie 876.801,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.