Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARD DISK WD30PURX 3TB.

Număr anunț
DA29148623
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Cod CPV
30211200-3 · Hardware pentru unitatea centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.600.357 RON
Data publicării
01.11.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.600.357 RON