Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARAFINA PT.IMPACHETARI

Număr anunț
DA29124320
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Cod CPV
09221200-6 · Parafina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.883.707 RON
Data publicării
28.10.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.883.707 RON