Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERETI LATERALI PROTECTIE TERASA

Număr anunț
DA29140579
Autoritate contractantă
COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
Cod CPV
45212110-0 · Lucrari de constructii de centre de petrecere a timpului liber (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.430.300 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.430.300 RON