Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica RACORDURI LA CANALIZARE IN COMUNA DESA, SAT DESA, JUDETUL DOLJ

Număr anunț
DA29149160
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.167.462 RON
Data publicării
01.11.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.167.462 RON