Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,6% sub estimat

ACHIZITIE DE MATERIALE CONSUMABILE SI PAPETARIE PENTRU SERVICIILE SOCIALE

Număr anunț
SCN1005205
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tarnaveni (CUI 4323535)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.416,67 RON
Valoare atribuită
18.898,65 RON 46,6% sub estimat
Data publicării
21.06.2018 07:18
Anunț de atribuire
SCNA1003410
Termen limită
03.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1011849

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

18.898,65 RON

din 35.416,67 RON estimat 46,6%

Adjudecat la 53,4% din estimat · economie 16.518,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.