Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare proiect tehnic si instalatie de utilizare gaze naturale Spalatorie Sociala

Număr anunț
DA29152358
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Cod CPV
45333100-1 · Lucrari de instalare de regulatoare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.909.109 RON
Data publicării
01.11.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.909.109 RON