Atribuită Cumpărare directă

cladire veche

Număr anunț
DA35776055
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT VIS DE COPIL (CUI 29843347)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
192,93 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,93 RON