Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA BKT 19.0/45-17 AW708 18PR TL

Număr anunț
DA29133299
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI 3124704)
Cod CPV
34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.679.503 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.679.503 RON