Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționarea unor produse de birotică pentru protocol și reprezentare

Număr anunț
DA29134256
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Cod CPV
30199792-8 · Calendare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.833.716 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.833.716 RON