Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE TEAVA PENTRU CANALIZARE DIN CADRUL PROCEDURII SCN1095665/25.10.2021

Număr anunț
DA29141597
Autoritate contractantă
S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
Cod CPV
44130000-0 · Canale de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.353.198 RON
Data publicării
29.10.2021 00:00
Data finalizării
02.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.353.198 RON