Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator stationar 12V 9Ah Reddot, C20 25Grade C, DD 12090_T1

Număr anunț
DA29162260
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.129.422 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.129.422 RON