Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU FEZABILITATE,STUDIU GEO,STUDIU TOPO-RETEA CANALIZARE IN LOC.SUSTIU, SARBESTI,COMUNA LUNCA

Număr anunț
DA29163247
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA (CUI 4935186)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.569.400 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.569.400 RON