Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP Remorca, semiremorca si rulota cu sistem de franare cu masa max. autorizata < 3.5t inclusiv

Număr anunț
DA29159614
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02146 Mangalia (CUI 13749883)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.872.311 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.872.311 RON