Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii elaborare documentație tehnică pt.Modernizare strazi in Ciugud de Jos, Ciug. de Sus și Inoc

Număr anunț
DA29162796
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.332.490 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.332.490 RON