Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de instalare de echipament video

Număr anunț
DA29164326
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.835.311 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.835.311 RON