Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari refaceri covor asfaltic parcare E1-E3, cale acces M2, ridicare/coborare capace la nivel

Număr anunț
DA29149168
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.978.097 RON
Data publicării
01.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.978.097 RON