Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop / Prosoape Servetel / Servetele Hartie Pliat / Pliate V Verde Eco Pachet pentru Dispenser

Număr anunț
DA29143104
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fratautii Vechi (CUI 14110437)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.624.364 RON
Data publicării
01.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.624.364 RON