Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare Timisoara 10 NOV - 21 DEC 2021

Număr anunț
DA29160689
Autoritate contractantă
Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.265.825 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.265.825 RON