Atribuită Cumpărare directă

Digitalizare, instalatii, cablare

Număr anunț
DA35777896
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
HV SHIELDING SRL (CUI 18746098)
Cod CPV
45314300-4 · Instalare de infrastructuri de cabluri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.102,05 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.102,05 RON