Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serv de proiectfaza SF, modern DC 29 si strazi in loc Jidvei, Veseus, Feisa, Balcaciu

Număr anunț
DA29162756
Autoritate contractantă
Comuna Jidvei (CUI 4934610)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.731.808 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.731.808 RON