Atribuită Cumpărare directă

Container arhivare 5 bibliorafturi, cu capac detasabil MAS, culoare natur

Număr anunț
DA35777745
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
SOLO BABILON COMERŢ S.R.L. (CUI 39449189)
Cod CPV
44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.200 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.200 RON