Ofertă acceptată Cumpărare directă

Robinet de retinere cu clapa tip SANDWICH, corp si clapa OL37-2k, garniturra EPDM, Pn16, Dn100

Număr anunț
DA29163914
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
42131145-4 · Supape de retinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.895.515 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.895.515 RON