Ofertă acceptată Cumpărare directă

Optimizarea consumului de agent termic

Număr anunț
DA29155285
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC C.D.LOGA CARANSEBES (CUI 3228578)
Cod CPV
44163121-4 · Conducte de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.336.269 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.336.269 RON