Atribuită Cumpărare directă

BETADERM UNGUENT+BROMHEXIN 8MG,CUTx20CPR+BROMHEXIN 0,2 - 50ML+EPICOGEL suspensie x125ML+PARACETAMOL

Număr anunț
DA35764959
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI 3024756)
Cod CPV
33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
847,70 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847,70 RON