Ofertă acceptată Cumpărare directă

“Lucrări de reamenajare toaletă publică în parcul central din Macea”

Număr anunț
DA29164654
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Cod CPV
50760000-0 · Repararea si intretinerea toaletelor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.909.699 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
03.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.909.699 RON