Atribuită Cumpărare directă

Pachet birotica - SGB

Număr anunț
DA35777943
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOD (CUI 29425654)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
149,22 RON
Data publicării
22.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,22 RON