Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de oportunitate conform Anunt ADV nr. 1250414 din data de 29.10.2021 Municipiul Campia Turzii

Număr anunț
DA29168919
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Cod CPV
79311200-9 · Servicii de realizare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
33.609.027 RON
Data publicării
03.11.2021 00:00
Data finalizării
04.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.609.027 RON